fbpx

SICK SAINTS z ponad 18 koncertami na jesień 2023!

post--651

Jesienią 2023 roku planujemy dotrzeć w miejsca, miasta i rejony Polski, w których nas jeszcze nigdy wcześniej nie było. Niesiemy nasz ogień #brutalglam jeszcze dalej, jeszcze mocniej i jeszcze szybciej. Wyprawę zaczynamy w legendarnym Klubie Studio w Krakowie, gdzie 30 września będziemy dzielić scenę z zespołem Percival Schuttenbach, grającym repertuar „Wild Hunt Live Metal” oparty na muzyce, którą skomponowali do gry „Wiedźmin III: Dziki Gon” oraz trzeciego sezonu serialu Wikingowie. Będzie to nasz podwójny pierwszy raz:

  • w Studio na koncercie z publicznością (wcześniej mieliśmy okazję wystąpić w ramach streamingowanych koncertów online, całość do zobaczenia: https://www.youtube.com/watch?v=QRm30cDNyQ8&)
  • z Percival Schuttenbach

Odpoczywać zamiaru nie mamy. Ledwie 5 dni później, ruszamy do Wrocławia, gdzie zagramy pierwszy koncert z trzynastu, w ramach trasy „O jeden most za daleko część 2” z Nocnym Kochankiem. Rok temu, publiczność Kochankowa przywitała nas tak gorąco, że nie mogło być inaczej. Do tego, z samymi Kochankami również jeździło i grało nam się znakomicie, stąd ponownie obiecujemy stanąć na wysokości zadania, i raz jeszcze udowodnić, że nasz #brutalglam nie ma sobie równych, i gdziekolwiek dotrzemy – tam każdego nim zarazimy.

nksicksaints

Trasa zabierze nas w zupełnie nowe rejony takie jak: Gdańsk, Poznań, Bydgoszcz, Płock, Leszno, Ostrów Wielkopolski, Tarnobrzeg czy Czechowice Dziedzice. Wrócimy też tam, gdzie na nas od dawna czekają: Kielce, Warszawa, Skarżysko-Kamienna oraz Gomunice, skąd fragment naszego koncertu możecie zobaczyć poniżej:

To wciąż nie koniec. Wybieramy się również do Legnicy i Opola wraz z legendami polskiego rocka: zespołem PROLETARYAT. To będzie nasza pierwsza wizyta w tych miastach, oraz pierwsza możliwość zaprezentowania się przed fanami niepokornego, zawsze idącego swoją drogą zespołu.

Gdyby tego było mało, to 11 listopada – święto narodowe trzeba świętować w wielkim stylu. I dlatego, znów powrócimy do Krakowa, aby rozgrzać scenę przed Materią, która promować będzie swój najnowszy krążek „Darklanders”. Powrócimy do miejsca, w którym wszystko się zaczęło, czyli do odnowionego Klubu Zaścianek.

Oczywiście, nie zapominamy o naszych krakowskich #sickmaniacks (pamiętajcie, do grupy dołączyć możecie się tu: https://www.facebook.com/groups/sickmaniakcs/), i „One Last SiCK Evening in Krakow” odbędzie się 9 grudnia w Klubie Gwarek. Szczegóły i zespoły towarzyszące wkrótce!

Na każdym z powyższych wydarzeń będziemy mieli nasz #brutaglam merchandise, z klasyką, kolekcją jesienną, kolekcją zimową oraz gadżetami.

Bilety na koncerty z Nocnym Kochankiem, znajdziecie tutaj:

https://www.kupbilecik.pl/baza/2367/Nocny+Kochanek/

Na koncerty z Proletaryatem tutaj:

https://www.ebilet.pl/artysta/proletaryat

Na koncert z Materią i Percivalem Schuttenbach tutaj:

https://ticketclub.pl/koncerty/percival-schuttenbach-wild-hunt-live-metal-klub-studio-krakow-2282/

SICK MANIACKS – nie możemy się doczekać spotkania z Wami! Jesień 2023 – należy do SICK SAINTS!