fbpx

St. Tommy

St.Tommy

Perkusja

Prawdziwe polskie imię i nazwisko: Tomasz Młóciński.

Ulubione zespoły: Katatonia, Dirty Loops czy Hiatus Kaiyote lecz to muzyka rockowa czy metalowa zawsze mi towarzyszyła od najmłodszych lat i myślę że to z nią czuję nadal największą więź.

Ulubieni muzycy: Omar Hakim, Eloy Casagrande, Scott Phillips.

Poza muzyką: gotowanie, koszykówka i tatuaże.

Ulubione dania: Ramen, niezastąpiona pizzy czy burgery (mięsne i wegańskie).

Swoją przygodę z muzyką zacząłem w zasadzie od najmłodszych lat jak zostałem zapisany do szkoły muzycznej do klasy fortepianu. Dopiero w piątej klasie szkoły podstawowej zmieniłem swój instrument główny na perkusje i to absolutnie zmieniło moje postrzeganie muzyki i sprawiło że stała się moją największą pasją. Z biegiem lat zacząłem uczyć się grać na innych instrumentach, pisać aranże i rozwijać swoją pasję jak tylko umiałem. Zdecydowanie też w tym wszystkim pomogła mi praca z wieloma artystami, orkiestrami czy kompozytorami tj, Krzysztof Penderecki, Orkiestry filharmonii Pomorskiej czy Krakowskiej, Polska orkiestra muzyki filmowej w tym występy z Beatą Kozidrak, Juan Carlos Cano, Nick Sinckler.

Drums

True polish sounding name & surname: Tomasz Młóciński

Favorite bands: Katatonia, Dirty Loops or Hiatus Kaiyote but it’s the rock & metal music that was always with me from my youngest years and with which I feel the strongest bond.

Favorite musicians: Omar Hakim, Eloy Casagrande, Scott Phillips.

Outside of music: cooking, basketball & tattoos.

Favorite food: Ramen, irreplaceable pizza or burgers (both meat & vegetarian).

My journey with music began in my earliest years, when I was admitted to the musical school, to piano class. Only in the fifth grade I change my main instrument to drums and it totally changed my perception of music & art, and as it turned out – became my biggest passion. As years went by, I started learning how to play on different instruments, to write, produce, arrange music, to develop my passion the best I can. What certainly was a turning point in my career was the amazing opportunity to play with Krzysztof Penderecki, Pomeranian Philharmonic Orchestra, Krakow Philharmonic Orchestra, Polish film music orchestra including performances with Beata Kozidrak (BAJM), Juan Carlos Cano or Nick Sinckler.